BURGERMANIA JASłO, FLORIAńSKA

Ostatniaopinia


4,5 gwiazdek z 52 opinii

Wszystkie opinie pochodzą od klientów Pyszne.pl, którzy zamówili z BURGERmania Jasło, Floriańska. Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej

25 maj 2026 o 16:13 Nie wiem jak można tak zepsuć coś co składa się z podgrzanej bułki mięsa i kilku dodatków. Bułka była czerstwa jakby leżała z 5 dni reszta rozmoczona, mięso nie słone, frytki zimne i normę a na jedzenie czekaliśmy ponad 2 godziny. masakra
24 lut 2026 o 23:44 jedzenie przyszło zimne, wołowina zimna i gumowa.
22 wrz 2025 o 12:52 Dostawa na czas, jedzenie bardzo dobre, ciepłe i wszystko super zapakowane
16 cze 2025 o 13:54 Bardzo dobry Burger, nie spodziewałam się aż tak dużej porcji